قانون جذب ، قانون ثانویه

مدت زمان زیادی از زمانی که علم و مذهب بر سر این موضوع دچار تناقض بودند، نمی‌گذرد؛ امروزه دیگر این چنین نیست! امروزه اینگونه است که عده‌ای دلایل یک چیز را مطالعه می‌کنند و عده‌ای دیگر اثرات آن را. وان بران می‌گوید: «پس از سال‌ها مطالعه بر روی رمز و راز شگفت انگیز کیهان، به این اعتقاد راسخ رسیدم که خدایی وجود دارد؛ به اعتقاد من، این قوانین راهی برای تحقق خواسته‌های خداوند است.»

فیلم راز، بر اساس نظریه قانون جذب ساخته شد. این فیلم در سراسر دنیا بسیار مشهور شد؛ هرکسی از گوشه و کنار دنیا درباره قانون جذب صحبت می‌کرد. حتی انسان‌هایی که هنوز آن را به خوبی درک نکرده بودند، شروع به نوشتن کتاب درباره قانون جذب کردند!

بسیاری دیگر شروع به سخنرانی درباره آن کردند! اما پس از گذشت این چند سال، این قانون هنوز توسط بسیاری از افراد به طور دقیق و کاملاً درست درک نشده است. باب پراکتور درباره قانون جذب، چیزی حدود 50 سال تحقیق و مطالعه کرده است!

او می‌گوید که قانون جذب، با همه شهرت و محبوبیتش، یک قانون ثانویه است. قانون اولیه، قانون «ارتعاش» یا «فرکانس» می‌باشد! قانونی که اساس و پایه جهان هستی است، و بیان کننده این است که هر چیزی در حال حرکت است و هرگز متوقف نمی‌شود، قانون ارتعاش است.

قانون ارتعاش چیست ؟

زمانی که قانون ارتعاش مطرح شد، اشخاص زیادی دنبال درک معنای آن بودند و در این راستا تلاش می‌کردند. چون این قانون به ‌اندازه قانون جذب شناخته‌شده نبود اما در اصل قانون ارتعاش به‌عنوان پایه و اساس قانون جذب در نظر گرفته می‌شد. لذا اگر بخواهیم این قانون را به زبان ساده تعریف کنیم باید بگوییم:

هر شخصی برای خود خواسته‌ها و آرزوهایی دارد و قانون ارتعاش به ما کمک می‌کند که در مسیر این خواسته‌ها و آرزوهایمان قرار بگیریم و یا بالعکس از آن‌ها دور شویم! به‌صورت خلاصه باید در نظر داشته باشیم که ما در لحظات گوناگون دارای ارتعاشاتی هستیم که ممکن است از نوع مثبت باشد یا منفی.

ذهن شما به ‌نوعی هم گیرنده ارتعاش است و هم فرستنده ارتعاش. این امر آنچنان مهم نیست که در زمان ارتعاش ما درگیر فرآیند خوشحال‌کننده باشیم یا درگیر یک فرآیند غم‌انگیز، ما در هر وضعیتی که باشیم در هر حال فرستنده ارتعاش آن موضوع به کائنات خواهیم بود و در زمان نه‌ چندان دور آن‌ها را مجدد دریافت خواهیم کرد.

طبق این توضیحات، کائنات بعد از دریافت ارتعاشات شما، شما را به خواسته‌هایتان می‌رساند یا به ‌نوعی شما را از آن دور می‌کند. یعنی اگر شما گیرنده ارتعاشات خود باشید بعد از دریافت دارای حس مثبت باشید طبیعتاً به خواسته‌هایتان نزدیک شده‌اید اما اگر موضوع برعکس بود شما از خواسته‌های خود دور شده‌اید.


0 تا 100 کسب درآمد از تلگرام


مثال هایی از قانون ارتعاش

مربی قدیمی من میگوید , این تعادل خود همدلی نامیده می‌شود , جایی که شما می‌توانید به ذهن دیگران برسید و دنیا را از جایی ببینید که آن را می‌بینند , به فرکانس خود برسید و به ارتعاش آن‌ها برسید .

” ارتعاش ” دوباره آنچه را که به زندگی شما جذب می‌کنید را دیکته خواهد کرد , و اگر شما  دوباره نگران هستید , دوباره انرژی بد را جذب می‌کنید و چیزهایی که از آن می‌ترسید به دیدنتان می آید .

ترس یک ارتعاش بسیار منفی است ، این یک احساس بسیار منفی است ، که ناشی از شک و نگرانی است ، که ناشی از جهالت است . سولومون گفت : ” با همه اینها ، درک خواهی کرد .”

” من فکر می‌کنم ما می‌خواهیم قوانینی را که وجود دارند را درک کنیم ، قوانینی که جهان ما را اداره می‌کنند و سپس ما می‌خواهیم درک کنیم که چگونه با قانون هماهنگ شویم .”

” هر چیزی که شما می‌خواهید با قانون ارتعاش و قانون جاذبه به آن دست خواهید یافت .”

اگر از فردی بپرسید که چطور احساس می‌کنند آن‌ها واقعا ً چه چیزی را به شما می‌گویند ، آگاهی آگاهانه آن‌ها از ارتعاش آن‌ها است . اگر فردی می‌گوید ، من احساس خوبی ندارم ، این فرد احتمالا ً در یک ارتعاش بسیار منفی است ، و اگر فردی می‌گوید که احساس فوق‌العاده‌ای دارم ، آن‌ها در یک ارتعاش بسیار خوب هستند .”

ارتعاش در قانون جذب یعنی چی ؟

افکار و احساسات ما دارای یک فرکانس ارتعاش هستند که قانون لرزش است. ما همچنین می دانیم که طبق قانون جذب ، مانند انرژی ، مانند انرژی جذب می کند. بنابراین ، چه ما از آن آگاه باشیم یا نه ، این دو قانون همیشه در حال اجرا هستند. جهان با ارتعاشاتی که ما بیان کردیم ادغام می شود. هنگامی که در حالت لرزش طبیعی قرار داریم ، آنچه را که می خواهیم آشکار می کنیم. وقتی که جهان با ارتعاشات ما مطابقت داشته باشد ، وقتی که از وضعیت طبیعی خود خارج نشویم ، آنچه را که نمی خواهیم ، آشکار می شود. البته این باعث می شود تا چیزهایی را که دوست نداریم یا نمی خواهیم تجسم کنند!

راز بزرگ ارتعاش قدرتمند

اگر روشی ساده از من می‌خواهید که با این تکنیک همیشه و در همه حال بدون اینکه بخواهید مدام مراحل فکر- باور- احساس- فرکانس- ارتعاش را مرور و دنبال کنید، ارتعاش خوبی از ذهن خود ساطع کند، لازم است راز بزرگ ارتعاش فرستادن را برایتان بگویم:

  • دقت کنید دوستان، اگر می‌خواهید همیشه در ارتعاش خوب و هم سو با خواسته خود باشید؟
  • اگر می‌خواهید ارتعاش شما به‌طور اتومات روی هدف شما قفل شده باشد؟
  • اگر می‌خواهید از قانون جذب بیشترین نتیجه را بگیرید؟

فقط یک کار کنید:

فقط کافی است تمام وقت، روی خواسته خود حس خوب تولید کنید و حس خوب خود را حفظ کنید.

یعنی در ذهن و ضمیر و در عمل خود باور داشته باشید که به هدف خود دارید نزدیک می‌شوید و حتما به آن دست می‌یابید. این یعنی هم سو شدن فرکانس ذهنی شما با خواسته؛ مثلا اگر پول می‌خواهید، ارتعاش ثروت و پول را به صورت فراوانی پول باید بفرستید؛ یعنی نمی‌شود شما احساس فقر و نداری و بدهکاری بکنید و در این حال قدم‌های رو به رشد به سمت ثروت و پول بردارید. فرض کنید در بهترین شرایط ممکن زندگی می‌کنید. هیچ محدودیتی برای پولدار شدن شما در بیرون از ذهن شما نیست. شما حس خوب برای خرج کردن پول دارید. شما با باور پولدار شدن هرچه سریع‌تر ایده‌هایی که به ذهنتان می‌رسد را جدی دنبال می‌کنید. شما هر اتفاقی را یک پله به سمت هدف می‌دانید. کافیست گام بعدی را بردارید. همیشه و در همه حال خشنودی و قدرتمندانه فکر و عمل می‌کنید. حرف شما کلام شما و عمل شما و احساس شما همگی یک معنی دارد و آن این است:

آخ جون!  چقدر عالی که جریان ثروت به زندگی من جاری شده. شکر می‌کنم که این همه اتفاقات خوب داره برای من میفته. من از پا نمی‌شینم چون موفقیت‌های بزرگ مالی در همین نزدیکی است. همیشه و هر لحظه اشتیاق سوزان بیشتری برای جذب پول در من شعله‌ور میشه. تمام وجود من شده جذب پول و سلول به سلول من از اینکه ثروتمند شدم، شاد و شکرگزار هست. خدایا شکرت.

چرا از قانون ارتعاش نتیجه نمیگیریم؟

دلیل اینکه شما از قانون ارتعاش نتیجه نمی گیرید این است که فکر می کنید فقط با یک بار فرستادن ارتعاش خواسته و هدفتان نتیجه می گیرید. یعنی یک بار بیشتر درخواستتان را به کائنات نمی فرستید. برای اینکه با استفاده از قانون ارتعاش به آن خواسته و هدفی که دارید برسید ، باید عادت کنید و هر لحظه سعی کنید ارتعاش خواسته هدفتان را به کائنات بفرستید.

یکی دیگر از دلایلی که باعث می‌شود خیلی از دوستان از قانون ارتعاش نتیجه نگیرند این است که فکر می‌کنند فرستادن ارتعاش  به کائنات کار بسیار سخت و دشواری است و سخت نتیجه می گیرند. باید به شما بگویم که فرستادن ارتعاش اصلا کار سخت و دشواری نیست. شما همین لحظه در حال خواندن این مقاله هستید در حال فرستادن ارتعاش به کانات جهان هستی هستید.


0 تا 100 کسب درآمد از تلگرام


چطور می‌توانیم ارتعاشات بهتری را دریافت کنیم؟

شما فرض کنید که یک رادیو در دست دارید و ۲ تا موج وجود دارد یکی روی عدد ۵۰ یکی ۱۰۰،شما دوست دارید که موج ۱۰۰ را دریافت کنید چکار باید بکنید؟

دقیقاً باید موج رادیو را هم‌روی عدد ۱۰۰ تنظیم کنید.

پس اگر می‌خواهید که ارتعاشات و فرکانس‌های بهتری را دریافت کنید باید فرکانس خودتان را روی همان تنظیم کنید.

خیلی از افراد فرکانسشان را اشتباه تنظیم کرده ‌اند!

به‌واسطه برنامه‌ها و سمینارهایی که در شهر مختلف داشته‌ام و با افراد مختلفی صحبت کرده‌ام متوجه شدم که اکثر افراد فرکانس و ارتعاش فکری خودشان را دقیقاً روی چیزهایی تنظیم کرده‌اند،که روی مواردی است که اصلاً نمی‌خواهند، اما اصرار زیادی دارند که روی همین فرکانس‌ها بمانند و جالب است که انتظار دارند چیزهای بهتری را تجربه کنند. دقیقاً مثل این است که شما رادیو را روی فرکانس رادیو جوان تنظیم کرده باشید و انتظار داشته باشید که رادیو ورزش را بگیرید. خنده دارد نیست؟

مستند راز

سال ها پیش یک فیلم مستند به نام  مستند راز در سراسر دنیا پخش شد که اکثریت مردم و کارشناسان در سراسر دنیا در خصوص آن  صحبت کردند و نظر دادند و حتی مطلب و کتاب نوشتند ولی شاید کمتر کسی مفهوم واقعی آن را درک کرد. بعد دیدن آن فیلم اکثریت مردم جذب عمیقی نداشتند زیرا نمی توانستند از قانون جذب به درستی استفاده کنند و این امر به  این دلیل نبوده که قانون جذب اشتباه و دورغ است و کار نمی کند.

بلکه به این خاطر بود که آن ها  چیزی راجب قانون ارتعاش و فرکانس نمی دانستند. مردم فقط می خواستند از قانون جذب استفاده کنند در صورتی که هیچ آگاهی نسبت به قانون ارتعاش و نقش فرکانس در ارسال و دریافت آن چیزی که میخواهند نداشتند. درک قانون جذب نیاز به درک و شناخت قانون ارتعاش دارد بنابراین زمانی که ارتعاشی در کار نباشد پاسخی هم در کار نخواهد بود.

بنابراین قانون جذب قانون اول هست و ارتعاش درب ورود به قانون جذب می باشد

 بر اساس قانون ارتعاش همه چیز در حال حرکت و فرستادن ارتعاش و فرکانس است بنابراین ما در جهانی که دائم در حال نوسان و حرکت است زندگی می کنیم و هیچ چیز ثابت نیست.

موفق باشید